top of page

Sürdürülebilir ve Yeşil Kredilere Erişim

Kreafin Danışmanlık A.Ş. sürdürülebilir ve yeşil kredilere erişiminiz için yapmanız gerekenleri, hazırlamanız gereken evrakları ve politikaları, etki analiz formlarını tüm ölçekteki işlemelere, KOBİ lere ve Organize Sanayi Bölgelerine (OSB) sunarak fonlara erişimlerini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Bu desteği alan kuruluşların uluslararası kredi kuruluşlarının (IFC, Dünya Bankası, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası vb.) sunduğu kredilere erişimi kolaylaşacak ve fonlara başvuru sırasında bankalarca istenecek sistem ve evraklara sahip olmanın vereceği kolaylık ile süreçlerini hızlıca ilerletebileceklerdir.

Çevresel ve Sosyal Yönetim Sistemleri (ÇSYM)

Yazılı Politika ve Süreçler

Kuruluşların ilgili fonlardan faydalanabilmesi için yazılı hale getirilmiş çevresel ve sosyal politikalara sahip olması gereklidir.

Yerinde Denetim 

 

Yıllık olarak yapılacak denetimlerde bir kontrol listesini üzerinden değerlendirme yapılması gereklidir.

Kapsam Dışı Faaliyetler

Çevresel ve Sosyal etkileri nedeniyle bazı faaliyetler ilgili fonlamalarda kapsam dışı bırakılmıştır. Bu faaliyetler NACE kodları kapsamında izlenmektedir.

Bugün Başvurun ve Hazırlıklarınızı Tanımlayın

  • Bugün başvurarak hazırlamanız gereken politika ve süreçler hakkında bilgi alın.

  • Minimum gereksinimler kapsamında hazırlanmış ve şirketinize göre kolaylıkla düzenlenebilecek politika ve süreçleri temin edin.

  • Yerinde denetimlerinizde dikkat edilecek hususları kontrol listesi halinde teslim alın.

  • NACE kodlarınıza ilişkin gözden geçirmeyi tamamlayın ve hataları düzeltin.

  • Faaliyetlerinizin çevresel risk düzeyini öğrenin (Yüksek, Orta, Düşük)

Tüm bu faaliyetleri hemen bugünden tamamlayıp, ülkemizin kullanımına sunulan yüksek düzeyde fonlama imkanlarından siz ve işletmenizde faydalanmasını sağlayın. 

Hemen şimdi iletişim formunu doldurarak bize ulaşın.*

*Not: Yüksek talep nedeniyle sınırlı sayıda müşterimize hizmet verebiliyoruz. En kısa zamanda ekibimizi büyüteceğiz ancak bu dönemde sizlere geri dönüş süremiz kapsamında gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

Haber Bültenine Abone Olun

Üye olduğunuz için teşekkürler!

bottom of page